Eventy


16.
 září 2023, 14–20 hodin
150. let železnice v Čelákovicích

– Čelákovice, okolí železniční stanice
Oslavy 150. výročí tratě Praha-Lysá nad Labem a Evropského týdne mobility. Vystoupí Pokáč, Vanua2, Žlutý pes, Street 69. Občerstvení, doprovodný dětský program  – skákací hrad, pískování, malování na obličej, dětské dílničky. Těšíme se na vás ve WINE TRUCKU.


DOCK Veselí
Přístav Veselí nad Moravou

– Veselí nad Moravou, Zámecká 2 (přístav)

Prvního května jsme zahájili sezonu v přístavu ve Veselí nad Moravou, kde jsme jako loňský rok s WINE TRUCKEM. Zažijte příjemnou atmosféru veselského přístavu a zastavte se ochutnat vína z naší produkce. 

~ Ve spolupráci s Bistrem na kolech navíc můžete na jednom místě vychutnat nejenom originální americký hotdog, skvělé burgery, ale i oblíbené trhané maso nebo domácí hranolky. Na léto připravujeme doprovodný program. Během letních prázdnin otevřeno každý den od 17–21:00.
facebook.com/dogindock

Proběhlé akce:


od 23. 6. – 31. 8.
Koupaliště Osek

– Koupaliště Osek, Nelsonská 669, Osek 41705
Po roce se opět vracíme do Ústeckého kraje na koupaliště Osek, kde budeme celé léto s naším WINE TRUCKEM. Během letních měsíců tak budete moci ochutnat vybraná vína z naší produkce.


2.
 září 2023 od 10:00
Dobřichovické slavnosti

– Zámek Dobřichovice
Další ročník vinařský slavností na dobřichovickém zámku. Opět se sejdeme u dobrého vína, jídla, dětských aktivit a živé muziky. Těšíme se na vás ve WINE TRUCKU.
Dobrichovickevinarskeslavnosti


19. 8. 2023
Vratislavské slavnosti

– Zámecký Park Vratislavice
Vratislavické slavnosti patří k létu už 27 let a letos tomu nebude jinak. Návštěvníci Zámeckého parku se zabaví po celé odpoledne. O hudební doprovod se letos postarají kapela POČÁTKY, písničkář POKÁČ a ANNA K.
Vybraná vína Dog in Dock budou k ochutnání v našem WINE TRUCKU.
www.facebook.com/events


18.–19. 8. 2023
Thermal Street Food Market

– pěší zóna před hotelem Thermal, Karlovy Vary
Okolí hotelu Thermal opět ožije gurmánskými specialitami. Food trucky představí novinky světové street food kuchyně. Obdivovat budeme nejlepší české parkouristy, streetartové umělce nebo mladé nadějné designéry a módní návrháře.
thermal.cz


12. 8. 2023
4. ročník WINE PIKNIK

– Hokov, Středočeský Kraj, Czech Republic
Degustace českých, moravských i světových vín v letní atmosféře Clear.pointu. Vstupné dobrovolné. Vybraná vína Dog in Dock budou k ochutnání v našem WINE TRUCKU.
wine-piknik


13.–16. 7. 2023
Master of Rock

– Vizovice, areál likérky R. Jelínek

39 kapel z 10 zemí světa bylo potvrzeno na 19. ročník největšího mezinárodního rockového open airu MASTERS OF ROCK 2023, který se koná v městečku slivovice, uprostřed valašských kopců – ve VIZOVICÍCH, v areálu likérky R. Jelínek! Na festivalu budeme s naším WINE TRUCKEM.
masterofrock.cz


23.–30. 6. 2023
Mezinárodní divadelní festival Hradec Králové

– Klicperovo divadlo, Hradec Králové
REGIONY Mezinárodní divadelní festival Hradec Králové (dříve festival Divadlo evropských regionů a Open Air Program) patří mezi nejvýznamnější kulturní události města a představuje největší divadelní přehlídku v České republice. Naše vína můžete ochutnat ve venkovním baru před Casa del Prosecco na Velkém náměstí.
festivalregiony.cz


22.–25. 6. 2023
Metronome Festival

– Výstaviště Praha, Areál Výstaviště 67, 170 00 Praha 7
Hudební festival, který se koná od roku 2016 na pražském Výstavišti. Tak jako loňský rok se budete moci zastavit na víno v průběhu celého festivalu na Bruselské cestě.
metronome.cz


2.–3. 6. 2023
Rockový Slunovrat

– Řevnice – Lesní divadlo

Rockový slunovrat je multižánrový hudební festival, který se koná v areálu lesního amfiteátru ve městě Řevnice a na který každoročně zavítají tisíce návštěvníků z celé Evropy. Naše vybraná vína můžete ochutnat ve WINE TRUCKU v průběhu celého festivalu.
www.rockovyslunovrat.cz


Zázraky vína 2023
20. května od 14 hodin

– Nové Strašecí, Komenského náměstí

Vinný festival na Komenského náměstí s krásným, poetickým názvem Zázraky vína. V sobotu 20. května se uskuteční už poosmé. Zúčastní se jak důvěrně známá vinařství a nově bude představeno i naše vinařství Dog in Dock.


Pardubický Majáles 2023
12.–13. května

– Pardubice, Cihelna (louka u koupaliště)

Dva dny Majálesového veselí v Pardubicích! Dva dny zábavy na třech pódiích v Pardubicích – Cihelna (louka u koupaliště). Dog in Dock znovu součástí festivalu.
majalespardubice.cz


Den rodiny – Osek plný zážitků
13. května od 14 hodin

– Osek, okres Teplice

Den aktivit pro rodiny s dětmi po celém Oseku. Přijďte si hrát, zahrát, luštit a užít si prima den v Oseku s celou svou rodinou. Na akci budete moci ochutnat vybraná vína z porfolia našeho vinařství v našem WINE TRUCKU.
ddmosek.cz


6. 5. 2023
United Islands of Prague 2023

– Střelecký ostrov, Praha

Praha se stane dějištěm oslavy kulturního dění v Česku a tradičního svátku muziky v jednom. Střelecký ostrov a přilehlé lokace ožijí hudebními objevy a Ostrovy Inspirace. United Islands of Europe proběhne v termínu 5. a 6. května na ostrovech v historickém centru Prahy. Náš WINE TRUCK najdete v gastro zóně na Janáčkově nábřeží.
unitedislands.cz


29. 4. 2023
Majáles Praha 2023

– Praha, Letiště Letňany
Velkolepé oslavy studentství v Praze. Na festivalu najdete náš zlatý stánek s kotvou, kde se budete moci zastavit pro víno.
praha.majales.cz


22. 4. 2023
Hradecký Majáles 2023

– Hradec Králové, U Pileťáku
Hradecký Majáles 2023 je největší festival pro mladé ve Východních Čechách. Hlavní den oslav je v sobotu 22. dubna 2023 U Pileťáku. Na festivalu najdete náš zlatý stánek s kotvou, kde se budete moci zastavit pro víno.
hradec.majales.cz


6. 4. 2023 od 13:00–18:00 hod.
Velikonoční jarmark Proboštov

– Náměstí Svobody Proboštov, obec Teplice
Prodej farmářských a řemeslných potravin, domácích výrobků a produktů chráněných dílen, vepřové hody, občerstvení teplé i studené. Velikonoční tvůrčí dílna v Místní knihovně Proboštov. Na jarmarku „zakotví“ náš WINE TRUCK II.


16. 3. 2023
Hotel Marketing Conference Czech 2023

– Spojka Praha, Pernerova 697/35, 186 00 Praha 8-Karlín
Hotel Marketing Conference Czech 2023 je unikátním spojením klasické konference s online světem. Letos poprvé tato úspěšnou akce s více jak desetiletou tradicí také na český a slovenský trh. Vinařství Dog in Dock je jedním z hlavních partnerů.
Více info: zde


od 26. 11. 2022
Vánoční Veselí

– Veselí nad Moravou, náměstí Míru
Navštivte náměstí Míru a užijte si zde pohodovou atmosféru po boku svých blízkých a zastavte se u našeho WINE TRUCKu na čaj nebo svařák. Každý den od 16 do 19 hodin.
Více info: zde


27. 11. 2022 13:00–19:00 hod.
Předvánoční jarmark Proboštov

– Proboštov, náměstí Svobody
Předvánoční stánkový prodej zaměřený především na framářské a domácí produkty, občerstvení. Vystoupení dětí z mateřských škol a ZŠ Proboštov, operního pěvce Sergeje Nikitina, rozsvícení obecního vánočního stromu a Proboštovského Betlému.


30. 9.–2. 10. 2022
Andělské hody

– Veselí nad Moravou, náměstí Míru
Přelom září a října bude ve Veselí nad Moravou opět patřit tradičním Andělským hodům. Jako v minulých letech se můžete těšit na oblíbené stavění máje, košt burčáků, husí speciality, krojovaný průvod městem či večerní hodovou zábavu.
Více info: zde


24. 9. 2022
Vinobraní na Grébovce – Praha

– Praha, Havlíčkovy sady
Největší pražské vinobraní v dechberoucích parku Grébovka! Vybraná vína, lahodný burčák, delikatesy z celého světa, tradiční řemesla a především jedinečná možnost vyrazit si společně s přáteli či rodinou.
Více info: zde


9. – 10. 9. 2022
Vinohradské vinobraní /II – Praha

– Praha, Náměstí Jiřího z Poděbrad
Tradičně druhý zářijový víkend se sejdeme na Jiřáku na Vinohradském vinobraní /II. Tentokrát už po dvacáté šesté. Ochutnávka vín z České republiky a Slovenska, pochutiny, hudba i zábava.
Více info: zde


9. – 11. 9. 2022
Festiwall 2022 – koncerty, workshopy, veletrh

– Praha, Areál Kytary.cz
Festiwall 2022 je unikátní event propojující koncerty tuzemských i mezinárodních hvězd, veletrh hudebního vybavení, workshopy, panelové diskuze a výstavy s hudební tematikou. Festiwall je především ale setkáním všech hudebních fanoušků, amatérů i profesionálů nejen na české scéně. 
Více info: zde


8. 9. – 11. 9. 2022
Veselí v pohybu – festival sportu a zábavy

– Náměstí Míru, Veselí nad Moravou
Již 5. ročník sportovně-společenského festivalu | 4 dny plné sportu, hudby, akcí i zábavyMůžete se klasicky těšit na nálož sportovních, hudebních a dalších doprovodných akcí
Více info: zde


3. 9. 2022 od 9–20 hodin
Posvícení na ulici – Rakovník

– Rakovník, v ulicích V Hradbách, Martinovského a Masná
Tradiční Rakovnické posvícení. Hudba na dvou pódiích, prezentace vinařů a pivařů, řemesla, občerstvení, dílny v roubence.
Více info: zde


31. 8. 2022 od 18 hodin
Best Of Skutečná Liga OSSEGG Edtion Vol.2 – Ose

– Pivovar Ossegg, Roosveltova 1, Osek
Živá hudba v pivovaru Ossegg! Zahrají skupiny Madam Royal a Back To Roots.
Více info: zde