Dog in Dock x Ashley Percival: víno, psi a umění

V Dog in Dock děláme rádi věci jinak. Hravě, s nápadem a určitou (snesitelnou) lehkostí bytí. Věříme, že požitek z vína má být veselý od počátku až do konce. Výběr té správné láhve z dostupné nabídky je ale málokdy takový. Většina etiket vypadá obdobně a jen malá část z nich se dá popsat vesele. Chtěli jsme přinést něco, co člověku skutečně utkví v paměti. Proto jsme se spojili s britským umělcem, jehož tvorba je svou ulítlou veselostí charakteristická.

Ashley Percival u svého stolu v britském pobřežním městečku Falmouth vytváří magický svět ve kterém zebry serfují, žirafy jezdí na kole a tygři zase na skatu. Jeho hravé umění nás prostě baví! Nejsme prvními koho umělcovy kresby nadchly svou zdánlivou jednoduchostí a skoro dětskou laskavostí. Portfolio Ashleyho zahrnuje spolupráci na dětské kolekci pro Gucci, s americkou značkou Beis zase vytvořil designového plyšáka, který má své malé zákazníky doprovázet na cestách kolem světa. S ikonickou Patagonií, značkou Papyrus, či Urban Outfitters spolupracoval na celé řadě dalších hravých produktů.

Za nápadem realizace partnerství stojí @Henceforth, naše agentura, která vytvořila novou kreativní vizi vinařství Dog in Dock a realizaci dotáhla do samotného finále. 

Spolupráci s Ashleym jsme započali přípravou Bubbles & Barks, lahodného letního frizzante v plechovce, které se pyšní barevnými ohaři Ashleyho kolekce. Plechovky jsou nejen krásné, ale díky speciálnímu laku zajímavé i na dotek. Abyste si víno v plechovce Dog in Dock mohli užít všemi smysly, doplnili jsme jej navíc letním playlistem Bubbles & Barks. Stačí naskenovat speciální spotify kód z plechovky a můžete si užívat tónů léta s Dog in Dock v doprovodu Ashleyho tvorby při západu slunce na vaší terase, či s přáteli u vody. 

Děkujeme Ashley Percival a @Henceforth a věříme, že vás tento letní drink nadchne stejně jako nás. Již nyní se těšíme, co dalšího naše spolupráce přinese.