Vybíráte z těchto vín:

Sylvánské zelené

Ročník 2017
Sylvánské zelené je nejsušší víno v naší nabídce, výsadba je stará čtyři roky v trati Nové Hory. Typické, lehké, odrůdové víno s příjemnou kyselinkou, velmi vhodné do gastronomie jako párování k pokrmům. V buketu lze rozpoznat vůni čerstvě posečené louky, bylinek a jádrového ovoce. Na chuti lze najít stopy citrusů a banánů. Víno bylo připravováno klasickou metodou a kvašeno při nízkých teplotách pro zachování aromatiky.
Cukernatost při sběru 19°NM, alkohol 11,5 % obj., zbytkový cukr 2,2 g, kyseliny 6,9 g.

Zweigeltrebe Rose

Ročník 2017, z trati Maliny. Lisováno 6 hodin po mletí. Syté růžové barvy bylo dosaženo díky maceraci z vyzrálých hroznů v průběhu 6 hodin, čímž došlo k uvolnění látek obsažené ve slupkách bobulí do moštu ještě před fermentací. Ovocné tóny v kombinaci s vyšším zbytkovým cukrem vytvářejí příjemně osvěžující letní víno. Ve vůni můžeme cítit lesní jahody a maliny. V chuti pak dominuje malinová dochuť.
Cukernatost při sběru 22°NM, alkohol 11,5% obj., zbytkový cukr 10,7g, kyseliny 6,5g.
 


Chcete i jiný vína?

Balíček 5 odrůd (+ Pinot Blanc, Ryzlink rýnský, Pinot Gris)

Základní balíček rozšířený o další tři vína. Je jen na vás jestli si vyberete šest stejných vín, nebo každou láhev jinou. Vybírat můžete z: Sylvánské zelené, Zweigeltrebe Rosé, Ryzlink rýnský, Pinot Blanc, Pinot Gris

Cena za 6 lahví: 1 332 Kč