Zakotvěte s námi!

Areál vinařství Dog in Dock naleznete u přístaviště Baťova kanálu, jedné z nejvyhledávanějších turistických oblastí na jižní Moravě. Samotný areál vinařství se pyšní bohatou historií – nachází se poblíž veselského zámku a najdeme v něm i bývalou zámeckou oranžérii vystavěnou v 18. století. Právě ta je srdcem nově vznikajícího kulturně-vzdělávacího vinařského komplexu. Výroba je v současnosti přemístěna do prostoru v nedalekých Boršicích u Blatnice, už dnes ale stojí v areálu mladý vinohrad, kterým se můžete v létě projít se sklenkou vína.

Kromě pestrého portfolia vín nabízíme řízené degustace na večírcích, využití areálu pro pořádání jak firemních tak soukromých akcí, komentované prohlídky apod. Vína doporučíme dle charakteru události s ohledem na doprovodnou gastronomii. Nabídku vám rádi připravíme na míru.

Vína nejen pro firmy

Vína dodáváme zejména do gastronomie – restaurací, hotelů, vinoték, ale také privátní klientele. V případě zájmu vám rádi zašleme velkoobchodní ceník.

Zažijte degustaci

Diskutuje se vám lépe u sklenky dobrého vína? Že to znáte? S vínem vám pomůžeme, pak už to necháme na vás… Zajistíme řízenou ochutnávku vín v rámci setkání se zaměstnanci nebo jako součást programu při jednání s obchodními partnery.

Pronajměte si WINE TRUCK

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem WINE TRUCKŮ pro vaše firemní akce, roadshow, svatby i večírky. Nabídku vám připravíme přesně míru …

Víno jako firemní dárek

Tak samozřejmě, že vínem jako dárkem nemůžete nic zkazit. Ale je toto skutečně zpráva, kterou chcete obdarovanému sdělit? K chutnému vínu dokážeme přidat i něco navíc a to běžný dárek povýší na zážitek a ten si pamatujeme mnohem silněji!

Komentované prohlídky

Kdo by neznal někoho, kdo znal někoho, kdo byl na prohlídce výrobního procesu vína? Nebuďte někdo, buďte ten, kdo se účastnil komentované prohlídky s vinařem Tomášem Zbořilem. Tomáš vás seznámí s procesem výroby vína a budete moci nahlédnout, jak se to dělá u nás.

Vyplňte údaje a my se vám ozveme.

  • Odesláním své emailové adresy a příjmení přijímám podmínky zpracování osobních údajů v koncernu Trigema – jejich zpracování proběhne za účelem kontaktování a zaslání nabídky naší společnosti. Jako náš marketingový nástroj využíváme aplikaci SmartEmailing. Kliknutím na tlačítko Odeslat, souhlasíte se zpracováním Vašich údajů touto aplikací. Seznamte se ze zásady ochrany osobních údajů společnosti SmartEmailing.

Kontakt

Pro více informací o nabídce služeb nebo objednávku řízené degustace kontaktujte obchodního zástupce.

Pavel Potěšil

potesil.pavel@dogindock.com
+420 778 445 171

Areál vinařství

Zámecká 30
698 01 Veselí nad Moravou
info@dogindock.com

Provozovna

Boršice u Blatnice 304
687 63