Zahajujeme sezonu v přístavu Baťova kanálu

Vinařství Dog in Dock zahajuje další sezonu v přístavu Baťova kanálu. Přijďte na skleničku dobrého vína!

Už třetí sezonu mohou ve Veselí nad Moravou milovníci vína navštívit WINE TRUCK s pestrou nabídkou moravských vín z produkce vinařství Dog in Dock. Stejně jako v loňském roce naleznou unikátní přívěs v příjemném prostředí nově zmodernizovaného přístavu Baťova kanálu. Nebude to ale letos jen o víně. Ve spolupráci s Bistrem na kolech si mohou návštěvníci vychutnat také kvalitní burgery s trhaným masem, pastrami sendviče nebo oblíbené domácí hranolky. K dobrému jídlu patří samozřejmě kromě vína i pivo, které bude na místě také k dostání.

Nouze nebude ani o doprovodný kulturní program. „V loňském roce jsme chtěli dění na Baťově kanále oživit – návštěvníci tak mohli zhlédnout oblíbené české filmy jako Vrchní prchni nebo Hoří, má panenko. S promítáním filmové klasiky budeme chtít pokračovat i letos. Začneme v průběhu léta, kdy bude teplejší počasí,“ řekl zakladatel vinařství Tomáš Zbořil. Do budoucna se pak v areálu vinařství plánují pravidelné kulturní akce, jako byl třeba v minulosti úspěšný koncert skupiny Tatabojs.

Už teď si mohou návštěvníci projít mladý vinohrad v přímé blízkosti laguny přístavu, kde Dog in Dock pěstuje odrůdy Solaris a Souvignier Gris. Za procházku stojí ale i samotné přístaviště, které každým rokem nabízí pestřejší turistické vyžití – třeba moderní dětské hřiště či grillpoint nacházející se v blízkosti WINE TRUCKU. V příštích letech se zázemí přístavu Baťova kanálu navíc ještě zmodernizuje – chystá se zde kromě rozšíření přístavu také vybudování unikátního lodního výtahu.

Začínáme v pátek 26. května v 16 hodin. WINE TRUCK můžete navštívit v případě hezkého počasí každý pátek 16–20 hodin a o víkendu od 11 do 20 hodin. V letních měsících pak bude otevírací doba delší. V přístavu je po domluvě možný osobní odběr objednávek nakoupených na eshop.dogindock.com